Uudised

Elektriauto rehvivahetuseks tuleks kasutada spetsiaalseid tõstepatju!

Elektriautode populaarsus on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud ning üha rohkem inimesi otsustab nende keskkonnasõbralike sõidukite kasuks. Kuigi elektriautod on suurepärane valik keskkonnateadlikele autojuhtidele, tuleb meeles pidada, et nende hooldamine ja remontimine võivad erineda traditsiooniliste sisepõlemismootoriga autode omast.

Naastrehvid: Talvise ohutuse garantii

Talvega koos saabuvad ka lumesajud, libedad teed ja külmakraadid. Selleks, et sõidud talvistes tingimustes oleksid ohutud ja mugavad, on ülioluline valida õiged talverehvid. Üks levinumaid talverehvide tüüpe on naastrehvid. Tänapäeva naastrehvid on arenenud tehnoloogia ime ning nende eelised on selged. Selles blogipostituses uurimegi, miks naastrehvid on talvisteks sõitudeks parim valik.

Talverehvid: Põhjamaade Lamellrehvid, Euroopa Lamellrehvid ja Naastrehvid

Talverehvid on eluliselt tähtsad, kui elate piirkonnas, kus talvised ilmastikutingimused võivad olla rasked ja ettearvamatud. Õigete talverehvide valimine võib mängida suurt rolli ohutuks sõiduks talvekuudel. Selles artiklis uurime kolme erinevat tüüpi talverehve: Põhjamaade lamellrehve, Euroopa lamellrehve ja naastrehve, ning vaatleme nende erinevusi ja eeliseid.

Korralikud rehvid aitavad vältida vesiliugu.

Vesiliug (ka hüdroplaan) on olukord, kus auto rehvid kaotavad teekattel haarduvuse ja ujuvad veekilel. See võib juhtuda siis, kui vihmavee, lume või jää kiht teekattel muutub nii paksuks, et auto rehvid ei suuda seda kiiresti ega efektiivselt eemaldada. Vesiliug on ohtlik, sest autojuht kaotab kontrolli sõiduki üle ning pidurdamine ja manööverdamine muutuvad raskendatuks.

UUS- DUELER ALL TERRAIN A/T002

Neile, kes nõuavad kontrolli ja toimivust igasugusel pinnal, avaldab uus Bridgestone’i rehv Dueler All Terrain A/T002 muljet nii maanteel kui ka maastikul – seda tänu rehvi agressiivsele rehvimustrile ja suurepärasele haarduvusele märgades ja kuivades tingimustes, samuti suurele läbisõidule.

  • Agressiivne rehvidisain 
  • Suurepärane haarduvus märgades ja kuivades tingimustes
  • Parem läbisõit 

Kas auto mootoriõli tuleks vahetada läbisõidu või aja järgi?

Üks asi sõidukite juures on see, et need vajavad regulaarset hooldust ja korrapäraselt hooldatud autod kestavad kauem ja töökorras. Üks olulisemaid autohooldustöid ja ühtlasi ka kõige lihtsam töö on autoõli vahetus. Kuid mitte kõik autoomanikud ei tea, millal on parim aeg õli vahetamiseks.

Enamiku autoomanike peas on tavaliselt küsimus: kas ma peaksin oma auto mootoriõliõli vahetama viimasest hooldusest möödunud aja või sõiduki läbisõidu põhjal?

Allpool selgitame kõike, mida pead teadma parima aja kohta autoõli vahetamiseks.

Uus Bridgestone Turanza 6

Bridgestone, ülemaailmne turuliider rehvide ja säästvate liikuvuslahenduste valdkonnas, teatas, et tõi turule oma uue lipulaeva – suverehvid Bridgestone Turanza 6.