Uudised

Tipptasemel Auto Kliima Täitmine Pärnus: Sinu Sõidumugavuse Garantii!

Auto kliimaseade on mugavuse ja ohutuse lahutamatu osa, eriti kuumadel suvepäevadel või jahedate ilmadega. Pärnus, meie kaunis mereäärses linnas, on usaldusväärne ja professionaalne kliimaseadme hooldus hädavajalik. Kas oled märganud, et kliimaseade ei jahuta enam nii efektiivselt? Või ehk tekivad klaasidele udused laigud? Need on märgid, et sinu auto kliimaseade vajab täitmist.

 

ADAC Suverehvide test 2024

Autole uue rehvikomplekti valikule tasub kulutada veidi aega. Keegi ei taha osta tõestamata toodet, eriti kui sellel on oluline mõju sõiduohutusele. ADAC 2024 suverehvide test aitab teil leida optimaalse lahenduse. Sel aastal kontrollisid spetsialistid 16 populaarses suuruses 215/55 R17 mudelit.

Millal võib 2024. aastal suverehvid alla panna?

Kevadine suverehvide vahetus – millal on õige aeg?

Kevad Eestis tervitab meid mitte ainult oodatud lumesulamisega, vaid ka esimeste rehvivahetuse järjekordadega üle kogu riigi. Kuid nagu teame, võib Eesti ilm olla ettearvamatu, pakkudes lumiseid üllatusi isegi aprillis. Seetõttu kerkib paljude autoomanike jaoks oluline küsimus – millal on õige aeg suverehvide alla vahetamiseks 2024. aastal?

Olles tähelepanelik ilmaprognooside suhtes ja jälgides hoolikalt temperatuuri kõikumisi, saame vältida liiga vara või liiga hilja rehvivahetust. Suverehvidele üleminek peaks toimuma siis, kui öine temperatuur püsib stabiilselt plusskraadides, tagades ohutu ja muretu sõidu kevadisel teekattel.

Kas osta uued või kasutatud rehvid?

Kaaludes, mida valida – kas kasutatud või uusi rehve, peaksime arvesse võtma mitmeid tegureid. Kõige tähtsam on ohutus, meie lähedaste ja teiste liiklejate ohutus. Tehtud otsus võib kellelegi maksta palju rohkem kui nelja ratta hind. Seetõttu vaatleme mõlema lahenduse eeliseid ja puudusi.

Tirespot sõlmis koostöölepingu Padelsquare Padelikeskusega

Oleme äärmiselt põnevil teatades uuest ja põnevast koostööst Padelsquare Padelikeskusega Pärnus, mis on suurepärane uudis kõigile padel-tennise ja aktiivse elustiili harrastajatele. See koostöö ühendab kvaliteetsed padel-tennise võimalused ja meie kohustuse pakkuda parimat teenust ja tooteid oma klientidele.

Padel-tennis, tuntud ka kui padel, on üks kiiremini kasvavaid spordialasid maailmas, mis pakub fantastilist võimalust nautida sporti vabas õhus. Meie koostöö Padelikeskusega Pärnus avardab veelgi meie pakkumisi ja võimaldab klientidel ühendada oma kirg autonduse ning sportlike tegevuste vastu.

Kui otsite aktiivseid elustiili võimalusi Pärnus või soovite lihtsalt proovida midagi uut ja põnevat, siis Padelsquare Padelikeskus on ideaalne koht. Oleme uhked, et saame seda koostööd teiega jagada ja ootame põnevusega, kuidas see meie kogukonda rikastab.

Sailun ATREZZO ZSR2: Uus murranguline suverehv

Sailun, maailma juhtiv rehvitootja, astub uuele tasemele, tutvustades oma viimast tipptasemel loomist - Sailun ATREZZO ZSR2 rehvi. See uudne rehvimudel on suurepärane kombinatsioon tipptasemel tehnoloogiast ja innovatsioonist, mis on loodud pakkuma ületamatut sõidukogemust ning optimaalset turvalisust nii maantee- kui ka maastikusõidul.

Elektriauto rehvivahetuseks tuleks kasutada spetsiaalseid tõstepatju!

Elektriautode populaarsus on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud ning üha rohkem inimesi otsustab nende keskkonnasõbralike sõidukite kasuks. Kuigi elektriautod on suurepärane valik keskkonnateadlikele autojuhtidele, tuleb meeles pidada, et nende hooldamine ja remontimine võivad erineda traditsiooniliste sisepõlemismootoriga autode omast.

Naastrehvid: Talvise ohutuse garantii

Talvega koos saabuvad ka lumesajud, libedad teed ja külmakraadid. Selleks, et sõidud talvistes tingimustes oleksid ohutud ja mugavad, on ülioluline valida õiged talverehvid. Üks levinumaid talverehvide tüüpe on naastrehvid. Tänapäeva naastrehvid on arenenud tehnoloogia ime ning nende eelised on selged. Selles blogipostituses uurimegi, miks naastrehvid on talvisteks sõitudeks parim valik.

Talverehvid: Põhjamaade Lamellrehvid, Euroopa Lamellrehvid ja Naastrehvid

Talverehvid on eluliselt tähtsad, kui elate piirkonnas, kus talvised ilmastikutingimused võivad olla rasked ja ettearvamatud. Õigete talverehvide valimine võib mängida suurt rolli ohutuks sõiduks talvekuudel. Selles artiklis uurime kolme erinevat tüüpi talverehve: Põhjamaade lamellrehve, Euroopa lamellrehve ja naastrehve, ning vaatleme nende erinevusi ja eeliseid.

Korralikud rehvid aitavad vältida vesiliugu.

Vesiliug (ka hüdroplaan) on olukord, kus auto rehvid kaotavad teekattel haarduvuse ja ujuvad veekilel. See võib juhtuda siis, kui vihmavee, lume või jää kiht teekattel muutub nii paksuks, et auto rehvid ei suuda seda kiiresti ega efektiivselt eemaldada. Vesiliug on ohtlik, sest autojuht kaotab kontrolli sõiduki üle ning pidurdamine ja manööverdamine muutuvad raskendatuks.

UUS- DUELER ALL TERRAIN A/T002

Neile, kes nõuavad kontrolli ja toimivust igasugusel pinnal, avaldab uus Bridgestone’i rehv Dueler All Terrain A/T002 muljet nii maanteel kui ka maastikul – seda tänu rehvi agressiivsele rehvimustrile ja suurepärasele haarduvusele märgades ja kuivades tingimustes, samuti suurele läbisõidule.

  • Agressiivne rehvidisain 
  • Suurepärane haarduvus märgades ja kuivades tingimustes
  • Parem läbisõit 

Kas auto mootoriõli tuleks vahetada läbisõidu või aja järgi?

Üks asi sõidukite juures on see, et need vajavad regulaarset hooldust ja korrapäraselt hooldatud autod kestavad kauem ja töökorras. Üks olulisemaid autohooldustöid ja ühtlasi ka kõige lihtsam töö on autoõli vahetus. Kuid mitte kõik autoomanikud ei tea, millal on parim aeg õli vahetamiseks.

Enamiku autoomanike peas on tavaliselt küsimus: kas ma peaksin oma auto mootoriõliõli vahetama viimasest hooldusest möödunud aja või sõiduki läbisõidu põhjal?

Allpool selgitame kõike, mida pead teadma parima aja kohta autoõli vahetamiseks.

Uus Bridgestone Turanza 6

Bridgestone, ülemaailmne turuliider rehvide ja säästvate liikuvuslahenduste valdkonnas, teatas, et tõi turule oma uue lipulaeva – suverehvid Bridgestone Turanza 6.