AUTODIAGNOSTIKA

Broneerige autodiagnostika veakoodi lugemine Tirespot'is

 

Kui teie sõiduki armatuurlauale on ilmunud hoiatustuli või veakood, võib Tirespot aidata tuvastada ja kõrvaldada võimalikke probleeme, kasutades LAUNCH diagnostikaseadmeid. Diagnostikakontrolli teenused saate lihtsalt broneerida veebis. 

 

 

Mis on diagnostika veakoodi kontroll?

 

Kui teie armatuurlaual süttib auto hoiatustuli või kuvatakse veateade või kood, võib auto diagnostika kontroll või veakoodi kontroll aidata probleemi tuvastada enne tõsisemate kahjustuste tekkimist. Enamik tänapäevaseid sõidukeid sisaldab elektrooniliste juhtplokkidena (ECU) tuntud pardaarvutite võrku, mis jälgib pidevalt sõiduki jõudlust ja suudab rikkeid ise diagnoosida. Sõiduki ümber olevad andurid teatavad ECU -le, kui esineb probleeme, näiteks madal vedeliku tase või mootori temperatuur tõuseb. Probleemi tuvastamisel genereerib ECU veakoodi. Seejärel kuvatakse vastavad armatuurlaua hoiatustuled. Need koodid võivad ilma asjakohase diagnostikakoodilugejata mõttetud olla, nii et kasutame koodide lugemiseks ja probleemi olemuse kohta täpsema teabe saamiseks OBD -skannerit. Sõna otseses mõttes on sadu potentsiaalseid OBD2 veakoode, mida saavad lugeda ainult spetsiaalsed pardadiagnostika veakoodilugejad. Kuigi armatuurlaual võib ilmneda hoiatustuli, mis hoiatab teid probleemist, on vaja diagnostika veakoodi kontrollida, et probleemist aru saada ja teha kindlaks, kas on vaja põhjalikumat diagnostikaseanssi spetsialisti tehnikuga.

 

Mootorituli armatuuris


Kui teie mootori tuli süttib, on oluline, et tehnik kontrolliks teie sõiduki üle niipea kui võimalik, et ei tekiks teie auto mootorile tõsisemad kahjustusi, eriti kui antud tuli vilgub, kuna see näitab tavaliselt tõsist probleemi või hädaolukorda.

Mis tahes sõiduki osa võib mootori rikke põhjustada. See võib olla midagi üsna tühist nagu lahtine kütusekork, kuid see võib olla midagi palju tõsisemat. Mootoriule rikke diagnoosimiseks tuleb OBD2 skannerit kasutada. Tirespot'is saame lugeda teie mootori tulede veakoode, kasutades meie LAUNCH OBD II diagnostikaseadmeid, et anda probleemile täielik selgitus. Meie tehnikud saavad seejärel soovitada vajalikke parandustöid, mis võivad olla vajalikud teele tagasipöördumiseks ja vea parandamiseks.